+98 21 88701759 | info@asredanesh.com

اخبار


شرکت عصردانش افزار موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری گردید شنبه 1398/10/28

نظر به توسعه فضای فین تک و شناسایی نیازهای جدید در این حوزه، شرکت عصردانش افزار به عنوان شرکتی پیشتاز در این عرصه موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گردید. این شرکت با دریافت مجوز پرداخت یاری در چارچوب سند تدوینی از سوی بانک مرکزی و بر اساس قرارداد منعقده با شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSP) و شاپرک، می‌تواند پرداخت‌های بدون کارت از جمله پرداخت‌های درون برنامه‌ای مبتنی بر زیرساخت‌های همراه را برای پذیرندگان خود انجام داده و سپس به شبکه شاپرک ارسال نماید.

ادامه اخبار را مطالعه نمائید...

ادامه...

جشنواره روز جهانی عکاسی بانکت دوشنبه 1398/05/28

عکاسی به عنوان هنری زیبا در ثبت لحظات و موقعیتها، یکی از نابترین نمایه های هنری برای انتقال مفهوم و پیام به مخاطب یا همان بیننده است که جایگاه ویژهای نیز در عرصههای گوناگون فرهنگی ، هنری ، اقتصادی و سیاسی دارد. شرکت عصردانش افزار در نظر دارد در روز جهانی عکاسی با دعوت از کلیه علاقه مندان به این هنر جشنواره #بانکت_من را برگزار نماید.

ادامه اخبار را مطالعه نمائید...

ادامه...

کوهنوردی کارکنان شرکت عصردانش افزار سه شنبه 1398/03/28

کوهنوردی یکی از لذت بخش‌ترین و پر طرفدارترین شکل‌های طبیعت گردی و در عین حال  ورزش چالش برانگیزی است که همزمان با لذتی وصف ناشدنی که از تماشای افق‌های باز به شما می‌دهد، به حفظ و بهبود سلامت فیزیکی و روحی شما به بهترین شکل کمک می‌کند.

ادامه اخبار را مطالعه نمائید...

ادامه...

رونمایی شرکت عصردانش افزار از اپلیکیشن بانکت شنبه 1397/09/17

شرکت عصردانش افزار از اپلیکیشن جدید خود رونمایی کرد لازم به ذکر است بانکت برنامه ای کاملا مستقل از بانک در حوزه پرداخت و خدمات ارزش افزوده می باشد. این نرم افزار در حال حاضر دارای قابلیتهای زیر می باشد:

ادامه اخبار را مطالعه نمائید...

ادامه...

۱۷ ویژگی جدید در بروزرسانی اخیر همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران يكشنبه 1397/08/27

پرداخت کرایه تاکسی، خرید بیمه، منوی معدل موجودی سپرده و ... از جمله قابلیت های جدید همراه بانک است.

ادامه اخبار را مطالعه نمائید...

ادامه...

رونمایی بانک سینا از پی بوم شرکت عصردانش افزار سه شنبه 1397/06/13

در مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و هیات عامل، مدیران و کارکنان بانک سینا، خدمات جدید این بانک در حوزه بانکداری الکترونیک به بهره برداری رسید.

ادامه اخبار را مطالعه نمائید...

ادامه...

گزارش کمک رسانی به مناطق زلزله زده غرب ایران چهارشنبه 1396/09/01

پس از جمع آوری موفقیت آمیز مبلغ 200,000,000 تومان از طریق موبایل بانک تجارت و وبسایت دونیت جهت تهیه ملزومات و ارسال به هموطنان زلزله زده در غرب کشورمان و پاسخگویی به حس همدردی خانواده میلیونی موبایل بانک تجارت، روز ۲۳ آبان ماه جلسه ای در شرکت عصر دانش افزار با حضور نمایندگان دونیت و خیریه نیک گامان جمشید برگزار شد تا اقدامات لازم برای تامین، ارائه مستندات و گزارشات لازم جهت تهیه، بسته بندی و ارسال اقلام انجام گردد.

ادامه اخبار را مطالعه نمائید...

ادامه...

کمک رسانی به مناطق زلزله زده غرب ایران چهارشنبه 1396/08/24

موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران با همکاری دونیت و موبایل بانک تجارت موفق شد پروژه ای انسان دوستانه جهت تهیه مواد ضروری و حیاتی، کمک‌های اولیه، پوشاک گرم و سایر مایحتاج را برای هموطنان زلزله زده‌مان در کرمانشاه و غرب کشور به مرحله اجرا در بیاورد.

ادامه اخبار را مطالعه نمائید...

ادامه...

حضور شرکت عصر دانش افزار در سومین نمایشگاه تراکنش شنبه 1396/08/06

سومین نمایشگاه تراکنش ایران با حضور فعالان حوزه بانکداری، شرکت های فناورانه، استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپا در بوستان گفتگو برگزار شد.

ادامه اخبار را مطالعه نمائید...

ادامه...

حضور شرکت عصردانش افزار در نمایشگاه تراکنش 1396 سه شنبه 1396/07/11

سومین نمایشگاه تراکنش 2 الی 4 آبان  ‌ماه 1396 در بوستان گفتگو از ساعت ۹ الی۱۸:۳۰ برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه، تولیدکنندگان سخت افزار و نرم‌افزارهای مالی و بانکی، متخصصین فناوری اطلاعات مالی بانک‌ها، ارائه دهندگان خدمات و راهکارهای پرداخت الکترونیک و صاحبان ایده‌های نوین در حوزه تراکنش حضور خواهند داشت.

ادامه اخبار را مطالعه نمائید...

ادامه...

1 2 3