+98 21 88701759 | info@asredanesh.com

شرکت های تاسیس شده


شرکت عصر انتقال داده ها (عصر تلکام)

شركت عصر تلکام در سال 1382 توسط شركت عصر دانش افزار جهت راه اندازی شبكه انتقال داده ها در كشور با استفاده از تكنولوژی DSL و سایر تكنولوژیهای انتقال تاسیس گردید و از توان مالی، مدیریتی و اجرایی و سابقه فعالیت های شركت عصر دانش افزار به عنوان شركت مادر، بهره می برد.

در شرکت عصرتلکام ارائه سرویس دیتای پرسرعت بر بستر ADSL(سیم مسی) با کیفیت و سرعت بالا و قیمت مناسب مدنظر قرار گرفته است. در این راستا دسترسی به محتوای داخل کشور از اهمیت بالایی برخوردار است بطوریکه مشترکین این شرکت محتوای سایتهای متصل به شبکه عصرتلکام ( شبکه اینترانت) را نیم بها و باسرعت بالا دریافت می نمایند.

در حال حاضر این شرکت از اعضای کنسرسیومی است که موفق به دریافت مجوز FCP گردیده است.

شرکت حلما گستر خاورمیانه

موضوع فعالیت شرکت عبارتست از خرید و فروش تجهیزات الکترونیکی و سیستمهای مخابراتی.

این شرکت دارنده مجوز FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بوده و همچنین از اعضای کنسرسیومی است که مجوز MVNO ( اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه ) را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت نموده است.

این شرکت با نگاه ایجاد تحول و تغییر کلان مدل کسب و کار سازمانهای بزرگ، مگاپروژه های زیر را در دستور کار قرارداده است که مکمل یکدیگرند.

 1. شبکه گسترده وای فای (HoneySpot)

  ایجاددسترسی رایگان به سرویس های با ارزش در محلهای مورد نظر

 2. اپراتور شبکه مجازی تلفن همراه (MVNO)

  ایجاد سیم کارت مخصوص تلفن همراه برای گروه ها و یا دسته های خاصی از مشتریان مانند دانش آموزان ، دانشجویان ، گردشگران خارجی و قومیت های مختلف با زبانهای گوناگون و ارائه سرویس ها و محتوای مورد نیاز به آنان

 3. پرداخت موبایلی (Mobile Payment)

  با استفاده از این سرویس ، پرداخت بهای کالاها و یا خدمات بصورت حضوری ( از محل فروشگاه) و یا غیر حضوری (اینترنتی و یا تلفنی ) امکان پذیر می باشد که در هر دو حالت ، مشتری رمز دوم کارت بانکی خود را بر روی تلفن همراه خود وارد می نماید.

  این سرویس در واقع تعریفی نو از پرداخت بوده و امکان پرداخت امن در هر زمان و مکان را فراهم می نماید.

  با کمک این سرویس صاحب کسب و کار علاوه بر پرداخت مبلغ کالا و یا خدمات، امکان اعطای کوپن تخفیف به مشتری و یا اعلام حراجهای فصلی به مشتریان را خواهد داشت .

 4. سرویسهای ارزش افزوده (مشتری مداری Mobile Loyalty)

  در این مگاپروژه خدمات و سرویس های ارزش افزوده ای در جهت مشتری مداری و ارتباط نزدیک بین ارائه دهندگان خدمات یا کالا و مشتریان ارائه می گردد مانند اپلیکیشن های مرتبط با حوزه مورد نظر ، ارائه کوپن های تخفیف ، ارسال پیام به دریافت کنندگان خدمات ...

لازم به ذکر است که مشتریان کسب و کارهای بزرگ با یک حساب کاربری قادر به استفاده از خدمات 4 مگا پروژه فوق الذکر بوده و دسترسی آنان به محتوای مورد نظرسازمان، بصورت آنلاین و دائمی فارغ از زمان و مکان برقرار خواهد بود.

همچنین سازمانهای بزرگ با مشارکت در این مگا پروژه ها عملا دارای یک بستر اختصاصی بانکداری مجازی و نیز شبکه مجازی تلفن همراه با برند خود خواهند بود.